Świetlica w Zagórzu Śląskim odzyska blask!

Pół miliona złotych- taka kwota została przyznana na przeprowadzenie niezbędnych prac w świetlicy wiejskiej w Zagórzu Śląskim. Dzięki dotacji z funduszu operacji: “Modernizacja i przebudowa świetlicy wiejskiej zlokalizowanej przy ul. Głównej 10 w Zagórzu Śląskim w ramach działania “Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” będzie można zaplanować i wykonać szereg zmian mających na… czytaj więcej Świetlica w Zagórzu Śląskim odzyska blask!

NOCNE ZWIEDZANIE ZAMKU GRODNO!

Wejście na średniowieczną warownię odbywa się w towarzystwie przewodnika. To niezwykła okazja, aby zobaczyć Zamek Grodno nocą. Nocne zwiedzania organizowane są dla turystów indywidualnych i dla grup zorganizowanych. Wyruszamy z ronda w Zagórzu Śląskim przy ul. Głównej! Bilet turyści indywidualni 30 zł / osoba* *Na bilet na nocne zwiedzanie nie obowiązują zniżki oraz bilety mieszkańca. Zapisy Obowiązują wcześniejsze… czytaj więcej NOCNE ZWIEDZANIE ZAMKU GRODNO!

XVI MISTRZOSTWA POLSKI W DREZYNOWANIU

Z przyjemnością zapraszamy już 21 i 22 lipca 2018 r. do Jugowic, gdzie na nieczynnej (już i jeszcze) stacji PKP odbędą się XVI Mistrzostwa Polski w Drezynowaniu! Już po raz kolejny na dwóch odcinkach zostaną rozegrane zawody. Podstawowy, którego zasady nie zmieniają się od lat, to jazda w parach na drezynie ręcznej. Zawodnicy mają do… czytaj więcej XVI MISTRZOSTWA POLSKI W DREZYNOWANIU