MMM Racing nie próżnuje!

Ostatnia runda sezonu 2015, która odbyła się w styczniu b.r., to start Miłosza Matuszyka w bardzo zmiennych warunkach pogodowych i zajęcie II miejsca w zawodach, ale również przypieczętowanie tytułu Vice Mistrza w klasie “Mini” mijającego sezonu wyścigowo-rajdowego.
Miłosz wystartował we wszystkich rundach cyklu. Walcząc jak “równy z równym” ukończył 11 z 13 rund na podium, co w rezultacie przyniosło wspaniałe wynik i dużo radości całemu zespołowi MMM Racing Team.
Będąc najmłodszym uczestnikiem serii w najbardziej licznej klasie “Mini” zdobył tytuł Vice Mistrza w dwóch seriach: Wrocławskiej Ligi Rajdowej i Wrocławskiej Ligi Time Atack.
Dla Miłosza to początek kariery kierowcy wyczynowego i pierwsze” kroki” za kierownicą samochodu. Trzy lata temu, podczas sezonu kartingowego, założyliśmy ambitny plan przesiadki z kartingu do jakiejkolwiek amatorskiej serii samochodowej. Wrocławska grupa- tym samym organizator zawodów, umożliwił nam start i pozwolił na realizację założonego przez nas celu. Miłosz bardzo poważnie potraktował tą możliwość i w pełni wykorzystał daną mu szansę,  co w rezultacie przełożyło się na sukces – podkreśla Michał Matuszyk.

Założeniem zespołu MMM Racing Team na sezon 2016 jest kontynuacja zeszłorocznego cyklu oraz dołączenie do niego  kolejnego zawodnika, a mianowicie Mieszka Matuszyka. Zawodnik ten, już w najbliższy weekend, skorzysta z pierwszych lekcji w Akademii Rajdowej dla dzieci w Toyocie Corolli. Dla Miłosza sezon 2016 to również  wdrożenie kolejnego planu, czyli zrobienie odpowiednich badań, odbiór licencji samochodowej Polskiego Związku Motorowego i start w wybranych rundach Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.
Bardzo Dziękujemy wszystkim wspierającym nasze zaangażowanie oraz za pomoc w organizacji startów naszemu zespołowi MMM Racing team…- dodaje Michał Matuszyk.

Trzymamy kciuki i życzymy wspaniałych sukcesów w sezonie 2016.

Tekst i foto:  MMM Team Menager

s z