Jubileuszowe odwiedziny u Pani Stanisławy Doroszkiewicz oraz Pana Kazimierza Wiśniowskiego

Wraz z nadejściem miesiąca marca rozpoczęliśmy kolejny cykl odwiedzin naszych zacnych Jubilatów. Z tej okazji delegacja Urzędu Gminy Walim miała sposobność odwiedzenia i wspólnego świętowania wraz z dwojgiem Jubilatów z naszej gminy. Życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności wraz z urodzinowym tortem, bukietem kwiatów oraz listem gratulacyjnym powędrowały do:

       Stanisławy Doroszkiewicz       oraz        Kazimierza Wiśniowskiego

doroszkiewiczwiśniowski

 

 

 

 

 

 

W dniu wczorajszym tj.7 marca br., punktualnie o godzinie 11.00 delegacja Urzędu Gminy Walim zawitała do Pana Kazimierza Wiśniowskiego, mieszkańca Walimia, obchodzącego 93 rocznicę urodzin. Wójt Gminy Walim Adam Hausman, wręczając list gratulacyjny, złożył naszemu Jubilatowi najserdeczniejsze powinszowania, a także życzenia wszelkiej pomyślności na kolejne lata życia w zdrowiu oraz samych szczęśliwych chwil w otoczeniu rodziny. Sekretarz Gminy Aleksandra Ignaszak, dołączając się do życzeń, wręczyła Panu Kazimierzowi bukiet kwiatów oraz słodki upominek.

Odwiedziny upłynęły w miłej atmosferze, pełnej radości i wspomnień, bowiem mieliśmy sposobność świętowania wraz z Panem Wiśniowskim i jego córką po raz kolejny.

Zapraszamy do odwiedzenia archiwalnych zapisków – kliknij tutaj

Wiśniowski 1 Wiśniowski 4 Wiśniowski 2 Wiśniowski 3

Z kolejną wizytą zawitaliśmy w dniu dzisiejszym do Dziećmorowic. Tym razem bukiet kwiatów oraz list gratulacyjny wraz z życzeniami zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata życia z rąk Wójta Gminy Walim Adama Hausmana otrzymała Pani Stanisława Doroszkiewicz, świętująca 91 rocznicę urodzin. Sekretarz Gminy Aleksandra Ignaszak życząc wszelkiej pomyślności oraz samych radosnych dni w otoczeniu bliskich, wręczyła Jubilatce urodzinowy tort.

Spotkanie, które upłynęło w miłej i rodzinnej atmosferze, umożliwiło nam poznanie Pani Stanisławy, która opowiadając swoje życiowe dzieje, a także moment przybycia i zamieszkania w Dziećmorowicach, “zaraziła” nas pogodą ducha i radością z życia. Jubilatka urzekła nas poczuciem humoru, doskonałą pamięcią oraz swoją pracowitością w przydomowym ogródku.

Doroszkiewicz 3 Doroszkiewicz 2 Doroszkiewicz 4 Doroszkiewicz 1

Jeszcze raz życzymy naszym Jubilatom co najmniej 150 lat!

Na kolejną jubileuszową wizytę z Panią Stanisławą oraz Panek Kazimierzem umówiliśmy się tradycyjnie za rok.