Świętowali Dzień Sołtysa

W dniu dzisiejszym, z okazji ogólnopolskiego Dnia Sołtysa, w Urzędzie Gminy Walim odbyło się okolicznościowe spotkanie Władz Samorządowych z przedstawicielami sołectw naszej gminy.

Wójt Gminy Walim Adam Hausman, składając na ręce naszych Sołtysów Listy Gratulacyjne, złożył serdeczne powinszowania oraz życzenia wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, a także samych sukcesów w działalności sołeckiej. Doceniając ich codzienną pracę, pełną zaangażowania i oddania w roli opiekunów i gospodarzy poszczególnych dziewięciu sołectw, podziękował  im za trud i wysiłek wkładany w sprawowanie tak zaszczytnej funkcji oraz za działanie na rzecz rozwoju i poprawy jakości życia mieszkańców wsi, a tym samym całej naszej gminy. Do życzeń dołączyła się Sekretarz Gminy Aleksandra Ignaszak.

Spotkanie upłynęło w miłej i radosnej atmosferze, choć nie obyło się bez poruszania ważnych i trudnych kwestii, zmierzających do poprawy życia całej społeczności lokalnej.

dzień sołtysa 7 dzień sołtysa 8 dzień sołtysa 1 dzień sołtysa6 dzień sołtysa 5 dzień sołtysa 4 dzień sołtysa 3 dzień sołtysa 2