Sówki z SOWIE Team szukały wielkanocnych jaj

W dniu wczorajszym w okolicach Zamku Grodno odbyły się nietypowe zajęcia biegowe, zorganizowane przez SOWIE TEAM – amatorską drużynę, zrzeszającą miłośników kolarstwa górskiego i “zapalonych” biegaczy. Podczas rozgrzewki na “Małe Sówki”, czyli najmłodszych uczestników,  czekało nie lada zadanie. Zając wielkanocny obdarował bowiem “Sowiaków” czekoladowymi jajami. Ale żeby nie było za łatwo, ukrył słodkości w różnorodnych zakamarkach góry Choina. Dzieci oczywiście doskonale  poradziły sobie z tym wyzwaniem, gdyż koszyk, kieszenie i czapki zapełniły się czekoladkami. Po zbiorach odbyły się zawody biegowe. Najpierw dzieci kontra dzieci, a następnie na życzenie najmłodszych – dzieci kontra dorośli. Na koniec stoczono indywidualne wyzwania, co oznaczało iż “każdy z każdym” mógł  spróbować swych sił.

– Nasze SÓWKI zarówno małe, jak i te duże, mają niekończące się pokłady energii, dlatego tak świetnie poradziły sobie z zaplanowanymi  zadaniami. Podczas czwartkowych treningów, oprócz profesjonalnych porad i ćwiczeń, nigdy nie brakuje dobrej zabawy z dużą dozą humoru, co pozytywnie wpływa na relacje w naszej drużynie – opowiada Joanna Ceglarek współorganizatorka ogólnorozwojowych zajęć drużyny SOWIE Team. Tuż po świętach zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne spotkanie – na zakończenie dodaje pani Joanna.

Foto: użyczone – SOWIE Team

Sówki szukają jaj 8 Sówki szukają jaj 1 Sówki szukają jaj 2 Sówki szukają jaj 3 Sówki szukają jaj 4 Sówki szukają jaj 5 Sówki szukają jaj 6 Sówki szukają jaj 12 Sówki szukają jaj 11 Sówki szukają jaj 7 Sówki szukają jaj 9