“Pod przełączą” tradycyjnie w maju warzono lagera

Miłośnicy domowej kuchni i dobrego piwa, po raz kolejny, spotkali się w agroturystyce i restauracji “Pod przełączą ” w Rzeczne, podczas “Plenerowych warsztatach piwowarskich i serowarskich.

13 maja br. “Pod przełączą” w Rzeczce,  kolejny już raz, propagowano idee tradycyjnego domowego warzenia piwa i biesiadowania “pod gołym niebem”, podczas warsztatów piwowarskich. Oprócz zwyczajowej wymiany doświadczeń i przepisów piwowarskich, nie zabrakło degustacji różnorodnych lagerów i domowych smakołyków.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z “Plenerowych warsztatów piwowarskich i serowarskich” użyczonych od Agroturystyki i restauracji Pod Przełęczą- Góry Sowie.

warsztaty piwowarskie 4 warsztaty piwowarskie 1 warsztaty piwowarskie 2 warsztaty piwowarskie 5 warsztaty piwowarskie 3 warsztaty piwowarskie 6 warsztaty piwowarskie 10 warsztaty piwowarskie 9 warsztaty piwowarskie 8 warsztaty piwowarskie 7 warsztaty piwowarskie 11 warsztaty piwowarskie 12

Wszystkich zainteresowanych warzeniem piwa zapraszamy na kolejne spotkanie, które zaplanowano na 23 września 2017 roku, tradycyjnie w agroturystyce i restauracji „Pod Przełęczą” w Rzeczce.