Walimskie LATO – konkurs samochodowy

Nie ostygły jeszcze “walimskie patelnie” po I rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, a tymczasem Walim Rajdowy szykuje dla wszystkich miłośników motoryzacji kolejny “rarytas” na bazie spalonej gumy, benzyny z posypką decybeli.

Grupa Walim Rajdowy zaprasza na 3 rundę AUTORACING.PL Rajdowego Samochodowego Pucharu Sudetów. Impreza pod nazwą Rajdowe Lato z OW „Rzeczka” to doskonała okazja, aby prześledzić trasy, którymi końcem kwietnia br.  podróżowali czołowi zawodnicy RSMP.

– Przygotowaliśmy dla Was dwuetapowe zawody, które odbędą się w terminie 27-28 maja 2017 r. Pierwszego dnia zawodnicy do pokonania będą mieli odcinek „Michałkowa – Walim” liczący 3 km, przejeżdżany trzykrotnie. Drugiego dnia przenosimy się na odcinek „Przełęcz Walimska – Walim” liczący również 3 km długości,  przejeżdżany także trzykrotnie – relacjonują organizatorzy.

Cała baza rajdu zlokalizowana będzie przy Ośrodku Wypoczynkowym „Rzeczka”.

Wszystkich chętnych zapraszamy na trasy rajdu, by na własne oczy śledzić zmagania zawodników na niezwykle wymagających odcinkach, a także  na stronę www.walimskiehoryzonty.pl, gdzie już wkrótce pojawią się szczegółowe opisy i mapki rajdu.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem przygotowanym przez Walim Rajdowy, który doskonale obrazuje  trasy weekendowego wyścigu:

Źródło: Walim Rajdowy