Zapraszamy na 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od 27. finału WOŚP. Na dzień dzisiejszy Sztab WOŚP Walim  zebrał już 3296,00 zł dzięki licytacjom na Charytatywni Allegro i ta kwota nadal rośnie!

Na aukcjach internetowych, jak co roku, wystawiamy pod młotek tytuł Kasztelana Zamku Grodno. W roku ubiegłym ten zaszczytny tytuł otrzymał pan Zbigniew Skorupa z Brzegu Dolnego, licytując zamek za kwotę ponad 2500 zł.

Mamy też atrakcje dla miłośników  sportów motorowych. Na charytatywni.allegro można wylicytować  udział w 4 rajdach organizowanych przez Walim Rajdowy z Nr startowym 1 oraz udział w jednym z rajdów na fotelu pilota legendarnym Fordem Sierra Cosworth – repliką rajdówki śp. Mariana Bublewicza. Ponadto można  wylicytować suknię ślubną, którą przekazała nam mieszkanka gminy.

Sztab działa cały czas, ale finał oczywiście 13 stycznia.

Zapraszamy do CKiT w Walimiu od 9.00, wtedy nastąpi otwarcie i wyjście wolontariuszy, od 9.30 przygotowaliśmy Akcję “Kup zabawkę”, które będzie trwała aż do końca dnia. O 13.00 zapraszamy łasuchów na pyszne ciasta, o które jak zawsze zadba Publiczna Szkoła Podstawowa w Walimiu, a o 14.00 przed CKiT usłyszeć będzie można ryk silników rajdowych potworów, wspierającej  od lat Wielką Orkiestrę Pomocy Świątecznej grupy Walim Rajdowy oraz zaprzyjaźnionych kierowców rajdowych. I tak “przejażdżka” Mitsubishi Lancer Evo to nic trudnego, wystarczy wrzucić kasę do puszki i jazda. O 17.00 zapraszamy wszystkich na licytację gadżetów WOŚP i nie tylko, a całość zakończymy “Światełkiem do nieba” o 18.30. Sztab Walim przyłącza się do akcji nie strzelania petardami, dlatego w tym roku, światełko do nieba zabłyśnie w postaci zimnych ogni.