Michałkowa wybrała Sołtysa

Sołtys to reprezentant społeczności lokalnej i głos mieszkańców wsi. To również ważny partner władz samorządu gminnego. Praca sołtysa to cenne doświadczenie, ale i duże wyzwanie, bowiem dobry sołtys to społecznik, który chętnie angażuje się w sprawy publiczne. To również osoba aktywna, otwarta, wychodząca z inicjatywami i interesująca się życiem współmieszkańców. Potwierdziły to wybory sołtysa w miejscowości Michałkowa. W dniu wczorajszym, lokalna społeczność po raz kolejny zaufała Pani Annie Sałapatek, oddając na nią 100% głosów!
Panią Sołtys w pracy wspierać będzie silne męskie ramię w osobach:  Jerzy Rodak, Czesław Chraścina, Ryszard Jędrasiewicz.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.!Życzymy Pani Sołtys i nowym członkom rady sołeckiej satysfakcji i zadowolenia z wykonywanych obowiązków, owocnej współpracy z mieszkańcami, przekładającej się na dobro wsi,  a także wielu sukcesów w trakcie pełnienia tych odpowiedzialnych funkcji, a w życiu osobistym dużo zdrowia i spełnienia wszelkich marzeń.