Mikołajki na sportowo

Mikołajki na sportowo 

6 grudnia to niezwykły dzień dla każdego dziecka. Wtedy właśnie  do  naszych domów przychodzi jak zawsze mile widziany gość – Święty Mikołaj, zostawiając cudowne prezenty.
Gdy za oknem zima dawała się we znaki, w hali sportowej  również postanowiliśmy przyjąć tego brodatego mężczyznę, który zdecydował się nas odwiedzić. Maluchy oraz starsze dzieci bardzo ucieszyły się na jego widok i aby choć raz wynagrodzić mu to, jak ciężką pracę wykonuje 6 grudnia i w Wigilię,  wszystkie przedszkolaki oraz  klasy ze szkoły podstawowej i gimnazjum  przygotowały dla niego prezent. Mogliśmy podziwiać między innymi piosenki, wierszyki, wspólne tańce klasowe. Nie zabrakło wyzwań sprawnościowych przygotowanych przez panie Beatę Szarek i Agnieszkę Kozak, takich  jak np. przeciąganie liny lub celowanie
z zasłoniętymi oczami piłką do bramki.

Po wspólnej zabawie  wszyscy  otrzymali  smakołyki w postaci batoników i pączków ufundowane przez Radnego Powiatu  – pana Krzysztofa Kwiatkowskiego.

Reasumując, impreza podobała mi się głównie dlatego, że dzięki niej poczułam magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Była to też miła odskocznia od codziennej nauki, dużo frajdy i zabawy.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam radości i uśmiechu oraz szczęśliwego Nowego Roku. :)

 

Patrycja Matusiak

Koło dziennikarskie

Mikołajki 014 Mikołajki 010 Mikołajki 006 Mikołajki 005 Mikołajki 003 Mikołajki 015 Mikołajki 005 Mikołajki 003