PIOSENKI, WIERSZE I KWIATKI WSZYSTKO NA DZIEŃ OJCA I MATKI

W poniedziałkowe przedpołudnie 26 maja, w PSP im. J. Korczaka w Jugowicach, rodzice naszych uczniów zostali obdarowani przez swoje dzieci wierszykami, piosenkami, tańcem oraz własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Wszystko z okazji Dnia Matki, który w naszej szkole zwyczajowo stał się dniem rodziców, ponieważ pamiętamy także o tatusiach, dziękując im za troskę i miłość.

Przedszkolaki oraz uczniowie z klas II a i II b przygotowali program artystyczny z recytacją, śpiewem i tańcem. Wychowawczynie: p. Wioletta Błotnicka, p. Grażyna Bober i p. Iwona Kasprzak czuwały nad udanym występem swoich podopiecznych. Nie brakowało radości i wzruszeń, o których rodzice mogli miło pogawędzić przy słodkim poczęstunku.

Niech przez długie lata, żyją nam Mama i Tata!!!

Samorząd Szkolny

6 9 10 13 16 psp 18