Dzień otwarty

11.04.2013 w naszej szkole po raz kolejny odbył się „dzień otwarty”. Celem tego spotkania było zapoznanie rodziców i przyszłych uczniów z bogatą ofertą edukacyjną Zespołu Szkół im. Polskich Noblistów w Walimiu. Przybyłych gości w świetlicy szkolnej powitała pani dyrektor Małgorzata Jarczok; przedstawiony został tutaj porządek naszego spotkania. Pierwszym punktem było oprowadzenie gości po szkole, wszyscy mieli możliwość zwiedzenia i obejrzenia sal lekcyjnych, świetlicy, sali zabaw oraz biblioteki szkolnej. Następnie przeszliśmy na halę sportową funkcjonującą przy szkole. Zapoznano tam gości z szeroką ofertą sportową, z której mogą korzystać uczniowie. Kolejnym punktem programu był występ cheerleaderek  oraz  prezentacja grupy uczniów biorących udział w zajęciach kick- boxingu w ramach projektu realizowanego w naszej szkole – “Poskromienie energii”. Po zajęciach ruchowych zaprosiliśmy gości do udziału w zajęciach otwartych – odbyły się warsztaty przyrodnicze, doświadczenia fizyczne oraz zajęcia z zakresu języka angielskiego z wykorzystaniem tablicy multimedialnej. Na zakończenie odbyło się przedstawienie przygotowane przez uczniów z gimnazjum  oraz słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że gościom podobała się nasza szkoła! Zapraszamy ponownie!

Koło dziennikarskie PSP Walim:

Oliwia Łukaszewska

Patrycja Matusiak

Wiosenne przedstawienie Zajęcia sportowe na hali Goście zostali oprowadzeni po szkole