Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna – festyn charytatywny dla Huberta za nami!

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna – festyn charytatywny dla Huberta za nami!

10.10.2021
print

Jak piękne mamy serca, można było zobaczyć 9 października 2021 r. w Parku Jordanowskim w Walimiu. To w tym miejscu, w samo południe rozpoczął się Festyn Charytatywny dla maleńkiego mieszkańca naszej gminy – Huberta.

Mały wojownik potrzebuje naszego wsparcia w drodze do zdrowia. I nie zawiedliśmy go! Tyle wspaniałych ludzi zaangażowało się w przygotowanie tego wydarzenia. Na licytację przekazano mnóstwo fantów, była ciepła grochówka, bigos i kiełbasa z rożna, mnóstwo przepysznych ciast. Wielką atrakcją były przejazdy zabytkowymi mercedesami, e – maluhem, a także przejazdy na symulatorze. Były pokazy strażackie oraz nauka gaszenia pożarów. Można było przejechać się samochodami wojskowymi, wsparcie okazali również motocykliści. Była fotobudka, wata cukrowa, dmuchańce. Były występy zespołów muzycznych – Póki Co,Dziedzic Pruski, Górska Roma. Przekazano również pieniążki, które uzbierali uczniowie i nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej w Walimiu, w której kilka dni wcześniej również zorganizowano sprzedaż ciast. Można było nabyć sadzonki drzewek. Ale przede wszystkim nie zabrakło Was – hojnych ludzi o wielkich gorących sercach. Na zakończenie w niebo pofrunęło światełko dla Huberta, a obecni odpalili zimne ognie.

Tyle ludzi i tyle instytucji oraz organizacji wsparło tę cudowną akcję. Jeszcze nie wiemy, ile udało się zabrać pieniążków, ale damy znać w poniedziałek. Jesteście wspaniali wszyscy, bez wyjątku – tak zakończyła to wspaniałe spotkanie Wioletta Sowa, p.o. Dyrektora Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu.

Serdecznie dziękujemy organizatorom – Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu oraz Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Walimiu oraz wszystkim darczyńcom.

print