Zagłosuj na MTB Walim

Zagłosuj na MTB Walim

06.04.2021
print

Walimska grupa rowerowa, od ponad 10 lat znana pod nazwą MTB Walim, to prężnie  działająca ekipa miłośników sportów rowerowych. Należą do niej również członkowie  Uczniowskiego Klubu Sportowego ORLIK w Walimiu. Dzięki podejmowanym  inicjatywom, grupa ta rozbudza zainteresowania rowerowe wśród dzieci, a jednocześnie uczy ich podejmowania inicjatyw i społecznego działania. To właśnie członkowie grupy MTB,  w tym młodzi rowerzyści, pod kierownictwem ich opiekuna Artura Jarczok,  własną pracą wybudowali  trasę rowerową Cross Country z najdłuższym w Polsce elementem technicznym tzw. Rock Gardenem. Takie inicjatywy nie mogę przejść bez echa, nic więc dziwnego, że młodymi sportowcami zainteresowało się Radio Wrocław.
Z członkami grupy przeprowadzony został również obszerny wywiad radiowy.

Zaangażowanie członków MTB Walim zostało  w docenione i grupa walczy o zwycięstwo w TOP5 dolnośląskich inicjatyw rowerowych

Głosowanie trwa do 10 kwietnia 2021.

Działalność amatorów sportów rowerowych, to nie tylko ruch i dbanie o zdrowie,  to sposób na życie,  ale też promocja Gminy Walim, dlatego zachęcamy do oddania na nich głosu.

Szczegóły na stronie:

https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/106330/TOP5-dolnoslaskich-klubow-rowerowych-GLOSOWANIE

Na zdjęciach  pierwszy trening na zmodernizowanym Rock Gardenie.

 

print